Mavi Şimşek'le engelleri aştı

Doğuştan engelli Bora Bıçakçı, doğum gününde büyük sürprizle karşılaştı. Futbolcularla birlikte fotoğraf çektiren, mavi-lacivertli formasına kavuşan Bora'nın hayalleri gerçek oldu

Mavi Şimşek'le engelleri aştı
Adana'da doğuştan engelli Bora Bıçakçı doğum gününde, annesi Mehtap Bıçakçı, kardeşi İrem Bıçakçı ve Adana Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Ali Duran Karakaya ile birlikte Adana Demirspor Tesisleri'ni ziyaret etti. En mutlu gününde büyük bir sürprizle karşılaşan Bora'yı Asbaşkan Emin Yumuşak, Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Aydoğdu, Sportif Direktör Samet Aybaba ve futbolcular karşıladı.

FUTBOLCULARLA BULUŞTU

Adana Demirspor'un Bora için çok farklı bir tutku olduğunu dile getiren Bıçakçı ailesi, "Bora için Adana Demirspor en büyük mutluluk. Maçları çok yakından takip ediyor. Demirspor galipse o çok mutlu. Yani Demirspor onda bir farklı dünya. Kulübümüzü en iyi yerlerde görmek istiyor, başarılar diliyoruz" dediler. Mavi-lacivertli futbolcularla fotoğraf çekilmek isteyen Bora, Tayfur'a olan özel sevgisini de ailesi aracılığıyla dile getirdi.
BİZE ULAŞIN