'AK Parti umudun adresi'

'AK Parti umudun adresi'
AK Parti İl Başkanlığına seçilen Eyüp Özkeçeci yeni yönetim ile birlikte gazetecilerle bir araya geldi. Özkeçeci, çıtayı yükseltmeye çalışacaklarını söyledi. Partisinin Gaziantep milletvekilleri ve il yönetiminin de olduğu kahvaltılı toplantıda gazetecilerle bir araya gelen Özkeçeci, AK Parti'nin ülkenin yoksulları ve fakirlerinin umudunun adresi olduğunu belirti.

İLKLERİ YAPAN PARTİ
Tavacı Recep Usta Restoran'da düzenlenen kahvaltıda konuşan Özkeçeci, "AK Parti Türkiye'de ilkleri yapan bir partidir. Yoksulun fakirin umudu olan bir partidir. Yeni yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarımızla AK Parti'nin çizdiği yolda devam etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Dünyada İslamafobi diye bir algı oluşturulmaya çalışılıyor" dedi. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun hasta olmasına rağmen Paris'teki yürüyüşe katıldığını ve en önde yürüdüğünü kaydeden Özkeçeci, "Biz de Türkiye'de gerçekleştirmekte olduğumuz çözüm süreci için elimizden gelen her şeyi yapacağız. İnşallah seçim için ilçe başkanlarımla, yürütme kurulu üyesi arkadaşlarımla 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık hedefler tespit edeceğiz. Hedefimiz bizden önceki ekibin çıtasını biraz daha yükseltmektir" diye konuştu.

ÇALIŞMALARI ANLATTILAR
Toplantıda söz alan AK Parti Gaziantep milletvekilleri Halil Mazıcıoğlu, Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan ve Nejat Koçer ise partinin Gaziantep ve Türkiye için yaptıkları çalışmalardan örnekler vererek, yeni dönemde de ülkenin umudunun AK Parti olduğunu, bunun bilincinde davranarak çalışmalarını gerçekleştirdiklerini kaydetti.
BİZE ULAŞIN