Yüreğirli pehlivanlar

'Hey Çocuk Haydi Güreşe' sloganıyla yola çıkan Yüreğir Belediyesi, mindere daha çok sporcu çekerek, ata sporunu eski günlerine döndürmek istiyor

Yüreğirli pehlivanlar
Adana'da Yüregir Belediyesi güreş takımı emin adımlarla hedefine doğru ilerliyor. 2010 yılında kurulan, altyapı ve tesis sorununu çözerek başarılı bir dönem geçiren güreş takımı yeni isimlerle kadrosunu her geçen gün güçlendiriyor. 'Hey Çocuk Haydi Güreşe Gel' sloganıyla çocukları güreşe davet eden Yüreğir Belediyesi 2020 yılında Tokyo'da yapılacak olimpiyatlara hazırlanıyor.

BAŞARILAR GELİYOR

Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Adana'da ata sporu güreşi tekrar canlandırmak için mücadele ettiklerini ve bunun için altyapıya büyük önem verdiklerini belirterek, "Şu ana kadar yıldızlarda ve gençlerde çok iyi başarılar elde ettik. Güreşçilerimizin spor yaparken eğitimlerini hiçbir şekilde aksatmamaları için onlara gerekli programı hazırladık" dedi.

SALON MÜJDESİ VERDİ
"Yeteneği olan geçlerimizi ülkemizin hangi ilinde olursa olsun tespit ederek onları ekibimize katıyor ve çalıştırıyoruz"
diyen Başkan Çelikcan, vatandaşlardan gelen yoğun ilgiden dolayı mevcut antrenman salonlarının yetersiz kalması nedeniyle yeni antrenman salonlarının yolda olduğunun müjdesini verdi.
BİZE ULAŞIN