Başkan Altan'dan kadınlara iş desteği

Başkan Altan'dan kadınlara iş desteği
Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, tarihi Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi'nin restorasyonu sonrası işlevsel hale gelmesi için, Külliye içindeki dükkanların tamamının Payas'ta yaşayan kadın girişimcilere tahsis edileceğini söyledi. Bekir Altan, Payas Kadın Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu ve üyelerini makamında kabul etti.

ROL MODEL OLUYORUZ

Başkan Altan, "Son yıllarda Payas bir sanayi ve girişimcilik kenti olarak anılmaya başlandı. Bu söylem bizleri çok mutlu ediyor. Özellikle daha fazla kadın girişimcinin ekonomiye katılması ve aile bütçelerine ek gelir sağlaması için büyük bir çaba sarf ediyoruz. Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi'nin restorasyonu sonrası buradaki dükkanları kadınlarımıza emanet ederek, diğer şehirlerimizde yaşayan birçok kadına rol model bir kent oluşturuyoruz" dedi.

POZİTİF DEĞİŞİM yaşanıyor

Başkan Altan, kadınların hem iş hayatında hem de sosyal hayatta yerlerinin arttığına ve pozitif bir değişim yaşandığına dikkat çekti. Başkan Altan, bu konuda kadınlara her türlü desteği vermeye hazır olduklarını sözlerine ekledi. Payas Kadın Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gökçen Görenli de Başkan Altan'a desteklerinden dolayı Payas'ta yaşayan kadın girişimciler adına teşekkürlerini sundu.
BİZE ULAŞIN