Yüreğir'den herkese hizmet

Yüreğir'den herkese hizmet
Yüreğir Belediyesi, ilçeye yapılan yatırımların yanı sıra sosyal belediyecilikle de öncü oluyor. Kültür Evleri, Engelli Koordinasyon Merkezi ve Yüreğir Kültür Merkezi ilçenin gelişimine katkı sağlarken, 'Belediyeniz Yanınızda' projesi ile yaşlılar, kimsesizler ve yatağa mahkum hastalar; 'Hoş Geldin Bebek' projesi ile de yeni doğanlar unutulmuyor. Başkan Mahmut Çelikcan, "Her yaştaki Yüreğirliye hizmet götürüyoruz" dedi.

vatandaş YALNIZ DEĞİL

Yüreğir Belediyesi, Başkan Mahmut Çelikcan'ın 6 yılda ilçeye yaptığı önemli hizmetlerin yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarıyla da dikkat çekiyor. Başkan Çelikcan bir taraftan ilçeyi yatırımlarla buluştururken, bir taraftan da Yüreğirliyi yalnız bırakmıyor. Kültür Evleri, Adana'da bir ilk olan Engelli Koordinasyon Merkezi ve Yüreğir Kültür Merkezi, 7'den 77'ye herkesime hizmet götürüyor.

'BELEDİYENİZ YANINIZDA'
Yüreğir Belediyesi, 'Belediyeniz Yanınızda' projesiyle oluşturdukları özel ekiplerle hasta, yaşlı ve kimsesizlere yardımcı oluyor. Özel donanımlı mobil bir araçla yola çıkan ekipler önceden tespit edilen yaşlı ve kimsesizlere sağlık, kuaför ve kişisel bakımlarında düzenli hizmet veriyor. Başkan Çelikcan "Devletimizin her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğunu hissettiriyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN