AK Parti Kahramanmaraş'ta Metin Doğan'la devam edecek

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı 5'inci Olağan İl Kongresi'nde mevcut Başkan Metin Doğan tek aday olacak

AK Parti Kahramanmaraş'ta Metin Doğan'la devam edecek
AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Metin Doğan, 17 Ocak'ta 5'inci Olağan İl Kongresi'nin Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek'in katılımıyla haftasonu yapılacağını bildirdi. Doğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, AK Parti Onikişubat İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Özdemir, AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatı Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nursel Reyhanlıoğlu ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Kemay Çay'ın katılımıyla basın toplantısı düzenledi.

EĞİTİMİN KALİTESİ

Doğan, AK Parti Kahramanmaraş Teşkilatı olarak 'altın' kadrolarıyla hedeflerinin seçimlerde 8 milletvekili çıkarmak olduğunu söyledi. Kahramanmaraş'ı Türkiye'de birinci yapma arzusunda olduklarını ifade eden Doğan, 5'inci Olağan İl Kongresi'nin ardından bunun başlayacağını kaydetti. Kentteki "Ak" belediyelerin çalışmalarından örnekler veren Doğan, "Kahramanmaraş'ımızdaki bazı bölgelerin gecekondu görüntüsünden kurtarılması için belediye başkanlarımız hazırladıkları projelerle gayretli bir şekilde çalışıyor. Yollarımızla ilgili de hummalı bir çalışma var. 100 milyonu aşan bir kaynak ile hayırsever işadamlarımızın da unutulamaz katkısıyla derslik eksikliği gideriliyor. Bundan sonra da eğitim kalitesinin yükseltilmesi için gayret sarf edilecek" dedi.

FEDAKARCA ÇALIŞAN BİR İSİM
Kentteki Suriyeli misafirlere sahip çıkılması konusunda basın mensuplarından destek de isteyen Doğan, kış gününde Suriyelilerin zor durumda kalmaması için büyük desteklerin sağlandığını, özellikle sivil toplum kuruluşları olmak üzere herkesin üzerine düşeni yapmaya çalıştığını kaydetti. AK Parti'yi "Mevlevi" tekkesine benzeten Doğan, buranın da ilkelerinin bulunduğunu belirterek, "AK Parti siyaseti kurumsallaştırmış bir partidir. İlkesi ve etik değerleri olan bir partidir. Bizim etik değerlerimize uyan kişilere partimiz her zaman açıktır" ifadesini kullandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ise AK Parti İl Başkanı Metin Doğan'ın partinin kurulumundan bugüne, fedakarca çalışan bir isim olduğunu söyledi. Her zaman ve her yerde partisinin başarısı için çalışan Doğan'ın partiye önemli kazanımlarının olduğunu dile getiren Erkoç, hafta sonu yapılacak 5'inci Olağan İl Kongresi'ne vatandaşları davet etti.
BİZE ULAŞIN