ASKON Adana Şubesi Yılmaz'ı ziyaret etti

Adana Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Yılmaz, kurumun verdiği hizmetler hakkında ASKON yöneticilerine bilgi aktardı

ASKON Adana Şubesi Yılmaz'ı ziyaret etti
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şubesi, Adana Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Şube Başkanı Recep Çalışkan ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri İmam Gazali Hiradağı, Abdulvahab Delibaş, Kurtuluş Şengül, İlker Medeni ve Zeki Kızılkaya da hazır bulundu.

AİLENİN ÖNEMİ
İl Müdürü Yılmaz, Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak verdikleri hizmetlerle ilgili bilgiler verdi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün devletin şefkat eli olduğunu; kadınlar, çocuklar, yaşlılar, engelliler, gaziler ile gazi ve şehit yakınlarına yönelik faaliyetler yürüttüğünü söyleyen Yılmaz, "Aile, pek çok toplum için vazgeçilmez temel bir kurumdur ve toplumda ikamesi imkansız bir takım fonksiyonlar üstlenmiştir" dedi.

YILMAZ'A TEŞEKKÜR

Başkan Recep Çalışkan ise, yaptıkları aktif çalışmalardan dolayı Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Yılmaz'a teşekkürlerini iletirken, "Aile, toplumun en küçük kurumudur. Her şey ailede başlar. Kişinin ailesinden alacağı eğitim, geleceğine yön verir. Aile yapısı neyse, devletin yapısı da o olur. Yavrularımız devlet idaresi esnasında, ailelerinden aldıkları İslami şuuru unutmadan vazifelerini yerine getirirlerse, millet birliği de kendiliğinden sağlanır" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN