Öztürk güç verdi

Mersin İdmanyurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, "OPET Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk'ün desteğini her zaman arkamızda hissediyoruz. Teşekkür ederiz" dedi

Öztürk güç verdi
Antalya'da kamp yapan Mersin İdmanyurdu'na yemek veren OPET Yönetim Kurulu Başkanı ve Regnum Otelleri sahibi Fikret Öztürk'ün bu desteğinin kendilerine moral olduğunu söyleyen Başkan Ali Kahramanlı, "Bizi kendi oteline davet etti ve burada mükemmel bir yemek verdi. Yakın ilgisi ve misafirperverliği hepimize moral oldu. Hemşehri sıcaklığını hissettik. Teşekkür ederiz" dedi.

MERSİN'İ SEVİYORUM

Kırmızı-lacivertli ekibi kendi otelinde ağırlayan Fikret Öztürk, Başkan Ali Kahramanlı, yönetim kurulu üyeleri Doç. Dr. Ayhan Erdem, Ahmet Serttaş, teknik direktör Rıza Çalımbay ve futbolcuları girişte karşıladı. Herkesle tokalaşan Fikret Öztürk, "Ben Antalyalıyım ama uzun yıllar yaşadığım Mersin'in takımına olan sevgim hiç bitmeyecek. Desteklerim her zaman sürecek" diye konuştu.

500 BİN LİRA PRİM
Yemekten sonra oyun salonuna geçen yöneticiler ve futbolcular neşe dolu dakikalar geçirdi. Antalya'da kendilerine güç veren Fikret Öztürk'e teşekkür eden Başkan Kahramanlı, "Fikret Bey'in her zaman yanımızda olduğunu bilmek bize güç veriyor. Kendisine kulübüm adına teşekkür ediyorum. Sayın Öztürk'ün bu güzel davranışının tüm iş adamlarımıza örnek olmasını diliyorum. Bu arada Başakşehir maçı için 500 bin lira prim vereceğini söylemesi bize doping oldu" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN