Mersin GİAD Ak Saray'da

Mersin GİAD Ak Saray'da
Konfederasyonu (TÜGİK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etti. AK Saray'da gerçekleşen ziyarette heyete, TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral başkanlık etti. Heyette, TÜGİK Yüksek İstişare Konseyi Başkan Vekili ve Mersin Girişimci İşadamları Derneği (MERSİN GİAD) Başkanı Alper Gürsoy ile Mersin GİAD Başkan Vekili Mehmet Serkan İzol ve Sayman Mustafa Öztürk de yer aldı.

YATIRIM ÇAĞRISI

TÜGİK'in 10 bine yaklaşan üyesiyle kendi alanında çok önemli yere sahip olduğunu belirten Erdoğan, "Genç girişimcilere örnek olduğunuz, ülke gelişimine katkıda bulunduğunuzdan dolayı sizleri kutluyorum. Türkiye eski Türkiye değil. Artık yeni Türkiye var. Eski Türkiye hayaliyle yaşayanlar boşuna bekliyor. Ülkemizin daha da büyümesi için siz genç girişimcilere önemli görevler düşüyor. Türkiye'nin geleceği sizlersiniz. Sizlerden çözüm sürecine daha çok destek bekliyorum. Ciddi teşvikler verdiğimiz 5. Bölge, 6. Bölge'de yatırımlar yapmanızı bekliyorum" dedi.

MESAJLARINI ALDIK

Mersin GİAD Başkanı ve TÜGİK YİK Başkan Vekili Alper Gürsoy, ziyaretin oldukça verimli geçtiğine dikkat çekerek, "Gerek merkezi idarenin, gerekse bizlerin ortak amacı ülkemizin güçlü ekonomiye, halkının yüksek refah seviyesine sahip olmasıdır. Sayın Cumhurbaşkanı'nın mesajlarını, bizden taleplerini aldık. Bizler de şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da yatırıma, üretime, istihdama, dolayısıyla ülke ekonomisine katkıda bulunmaktan asla vazgeçmeyeceğiz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN