Şampiyonluk havası

Sami Büyükgöçer başkanlığında zirvede yer alan Çukurova Belediyespor, ligde kalan iki maçını da kazanıp camiaya şampiyonluk coşkusunu yaşatmak istiyor

Şampiyonluk havası
Adana Birinci Amatör Küme A Grubu'nda Kulüp Başkanı Sami Büyükgöçer ile büyük başarıların altına imza atan Çukurova Belediyespor gözünü şampiyonluğa dikti. Grupta 31 puanla zirvede yer alan Çukurovalı Aslanlar, son iki haftada oynayacağı Karaisalı ve Adana Büyükşehir Belediyespor maçlarını kazanarak şampiyonluğu tatmak istiyor.

ÇOK ÖNEMLİ BİR MAÇ
Son oynana karşılaşmada Seyhanspor'u 8-2 yenerek gole boğduklarını söyleyen Başkan Büyükgöçer, "Tüm kategorilerde takımımıza yakışır sonuçlar alıyoruz. Bu da bizleri mutlu ediyor. Ligde artık iki maçımız kaldı. Bunlardan Adana Büyükşehir Belediyespor karşılaşması çok önemli. Kazanıp hedefimize ulaşacağız" dedi.

DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR
Antrenör Burhanettin Turgut ve futbolculara güvenlerinin tam olduğunu söyleyen Başkan Sami Büyükgöçer, "Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Yönetim Kuruluna ve tam destek veren Belediye Başkanımız Soner Çetin'e çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu. Büyükgöçer, yeni sezonda yatırımların devam edeceği müjdesini de verdi.
BİZE ULAŞIN