Afiyet olsun

Afiyet olsun

İzmir'den mutlu dönen Adana Demirspor, Altınordu galibiyetini Kordon'da balık ziyafeti çekerek kutladı. Kulüp Başkanı Selahattin Aydoğdu tüm futbolcularla yakından ilgilendi

  • Güney
  • Pazar 26.01.2015
Adana Demirspor Altınordu deplasmanından aldığı üç puanla zirveye bir adım daha yaklaşırken, ligin ikinci yarısına muhteşem bir giriş yaptı. Mavi-lacivertli takım galibiyet coşkusunu İzmir'de balık ziyafeti çekerek yaşadı. Kulüp Başkanı Selahattin Aydoğdu'nun daveti üzerine futbolcular ve teknik heyet İzmir Kordon'da Deniz Balık Restoran'da buluştu. Yönetim Kurulu'nun da tam kadro katıldığı yemeğe Sportif Direktör Samet Aybaba ve teknik direktör Ünal Karaman da katıldı. Ziyafette Başkan Selahattin Aydoğdu, futbolcularla tek tek ilgilenerek galibiyet nedeniyle tebrik etti. Aydoğdu, "Ligin ilk yarısında yakaladığımız çıkışı sürdürdük. Çok mutluyuz. Devamı gelecek" dedi.

EMRE ÖZEL BİR OYUNCU

Teknik direktör Ünal Karaman ise, "Yediğimiz ilk golden sonra rakibimiz penaltı atışını gole çevirse maç zorlaşabilirdi. Daha sonra üçüncü golü bulduk. Galibiyet güzel ama eksik kaldığımız konular var. Eksiklerimizi galibiyetle görmek güzel" şeklinde konuştu. Karaman, kaleci Emre'nin yetenekli bir isim olduğunu belirterek, "Penaltı kurtardığı için demiyorum ama Emre özel bir kaleci" dedi.
BİZE ULAŞIN