Ünüvar: Kozan oyunu bozacak

Ünüvar: Kozan oyunu bozacak

AK Parti'nin Adana adayları Kozanlılarla buluştu. Adaylardan Milletvekili Necdet Ünüvar, "İftiralara en güzel cevabı sandıkta vereceğiz" dedi

  • Güney
  • Perşembe 24.04.2015
AK Parti Adana 25'inci dönem milletvekili adayları Kozanlı seçmenlerle buluştu. Konvoy halinde İl Başkanlığı'ndan hareket ederek Kozan'a giden adaylar ilçe girişinde sevgi gösterileriyle karşılandı. Adana Milletvekili ve 25'inci dönem adayı Necdet Ünüvar, aday tanıtım toplantısındaki konuşmasında "Kozan'ın, iftiralara ve suçlamalara karşı muhalefete en güzel cevabı vererek, hizmetten ve kalkınmadan yana olacağından şüphem yoktur. Biz bir ve beraber olup oyunların üstesinden geleceğiz" dedi.

MAZLUMLARIN UMUDU

Türkiye'nin hem içeride hem dışarıda mazlum ve mağdur halkların umudu olduğunu belirten Necdet Ünüvar "Kurucu liderimiz ve reisimiz Recep Tayyip Erdoğan tüm dünyadaki mazlum ve mağdurlara el uzatmıştır. Mağdur ve mazlum dostudur. Şimdi ise bayrağı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu hocamıza devretmiştir. Dünyada ve ülkemizde istikrarın devam etmesi ve 2023'te dünyada lider ülke Türkiye hedefine ulaşmak için sizden her zamankinden daha çok destek istiyorum" diye konuştu.

"SÖZLERİMİZİ HEP TUTTUK"
AK Parti'nin hizmet partisi olduğunu belirten Ünüvar "Biz verdiğimiz bütün sözleri yerine getiren bir partiyiz. AK Parti iş, aş ve hizmet patisidir. Bin 550 yataklı şehir hastanesi inşaatı başladı. Feke Devlet Hastanesi bitti. Saimbeyli Devlet Hastanesi yüzde 50 tamamlandı. İmamoğlu'nda ek bina yüzde 85 tamamlandı. Ceyhan Devlet Hastanesi yarıya yaklaştı. Karaisalı Devlet Hastanesi 5 yıldızlı otel konforunda. Kozan Devlet Hastanesi yüzde 90 bitti. Yeni projeler için çalışıyoruz" diye konuştu.

ŞEHİT CENAZESİ GELMİYOR
Ünüvar şöyle devam etti: Artık Kozan'ımıza çok şükür şehit cenazesi gelmiyor. Bunun yerine ihtiyacı olan hastalarımız için ambulans uçaklar iniyor. Önümüzdeki dönem gerçekleştirmemiz gereken çok önemli 3 mesele var. Birincisi yeni bir anayasa, ikincisi çözüm sürecinde epey bir yol aldık, bunun sonuçlanması. En önemlisi ise başkanlık sistemini hayata geçirmek için gerekli olan en az 400 milletvekilinin meclise gönderilmesidir.

ADAYLARA SEVGİ SELİ
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Kozan İlçe Başkanı Veli Gebelek ile birlikte 25'inci dönem Adana milletvekili adaylarını Kozanlılara tanıttı. Adaylar Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Sadullah Kısacık, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç, Esra Yalvaç, Mehmet Can, Mustafa Çalışkan, Asuman Tekin, Kasım Pamuk, Mehmet Faruk Bozkurt, Ramazan Demir, Mehmet Ay ve Hasan Berzan Toprak, büyük sevgi gösterileri eşliğinde Kozanlıları selamladı. AK Parti grubu daha sora esnafı ziyaret etti. Adaylardan Talip Küçükcan'a ayrı bir sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlar, sarılarak başarılar diledi.
BİZE ULAŞIN