Başkent'te onur sergisi

Başkent'te onur sergisi
Kahramanmaraş Eğitim Vakfı'nın her yıl düzenlediği geleneksel Kurtuluş ve Madalya Gecesi, bu kez Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'un talimatıyla açılan 'Tarihi Maraş' resim sergisine ev sahipliği yaptı. Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Başkanı Mahmut Bayazıt, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'a bir onur şilti verip katkıları için teşekkür etti.

NOSTALJİK FOTOĞRAFLAR

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, KİPAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hanifi Öksüz, İSKUR Yönetim Kurulu Başkanı A.Kadir Kurtul ile çok sayıda STK temsilcisi, bürokrat ve siyasetçinin katıldığı gecede resim sergisini gezenler siyah beyaz fotoğraflarla nostalji yaşadı.

GEÇMİŞTEN GELEN SÜRPRİZ
Sergiyi gezenlerden Sermet ve Ergun Çuhadar kardeşler ile kuzenleri Şafak Aksüyek bir sürpriz yaşadı. Çuhadar kardeşler ve Şafak Aksüyek, siyah beyaz fotoğrafları incelerken, aralarında dedeleri H. Mehmet Çuhadar ve akrabaları Doktor Mustafa gibi Maraş'ın kurtuluşunun simgeleri olmuş kişilerin resimlerini görünce büyük bir gurur ve burukluğu bir arada yaşadı.
BİZE ULAŞIN