'Durmadan çalışıp zafer kutlayacağız'

'Durmadan çalışıp zafer kutlayacağız'
Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği istişare toplantısında teşkilat ve Adana milletvekili adayları ile bir araya geldi. Başkan Mahmut Çelikcan "Bir dava uğruna buradayız. Çok çalışacağız, zafer kutlayacağız" dedi. İlçe Başkanı Ahmet Çözer'in ev sahipliği yaptığı toplantıya Adana milletvekili adayları Necdet Ünüvar ve Mehmet Can, Yüreğir Belediyesi meclis üyeleri, teşkilat mensupları ve partililer katıldı.

HEDEF BÜYÜK
Başkan Mahmut Çelikcan, "7 Haziran bizim için çok önemli. Muhalefet üç beş günü düşünemezken, biz 2023'ü, 2071'i hedef gösteren bir partiyiz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Başbakanımızın öncülüğünde yeni bir zafere hazırlanıyoruz. 2019'da 3 seçim birlikte yapılacak. 7 Haziran seçimleri, 2019'da yapılacak 3 seçimin provası olacak. Kamu yatırımları ilçemizin çehresini değiştirdi. Yine ilçe sınırlarımızda inşası devam eden dev sağlık kampusu yaklaşık 2 yıl sonra hizmete girecek. Bu hizmetler Yüreğir için, Adana için istihdam olacak, iş, aş olacak" dedi.

ROTAMIZ AYNI

AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, "Bizler aynı gemide, aynı rotada giden insanlarız. Çok çalışmamız lazım. 13 yıldır iktidarız. AK Parti'nin Genel Başkanı değişti ama rotası değişmedi. Bir şey daha değişmedi o da rakiplerimizin bize çelme atma sevdası. İçeride ve dışarıda pek şok rakibimiz var. Hastane kapılarında vatandaşların rehin kaldığını unutmadık. Halkın seçtiklerinin bir muhtıra ile iktidardan gittiğini unutmadık. IMF kapılarında beklenen günleri unutmadık. O yüzden bu seçimde de sandıktan AK Parti'yi çıkarmaktan başka bir düşüncemiz olmamalı" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN