MADO Katar'da 2'nci şubeyi açtı

Dondurma devi MADO, 2 yıl önce master franchise anlaşması yaptığı Katar'da ikinci şubeyi başkent Doha'da açtı

MADO Katar'da 2'nci şubeyi açtı
Hakiki dövme dondurmasıyla bir lezzet abidesi olan MADO, "Kıtalar Arası Lezzet Köprüsü" başlığıyla yürüttüğü yurt dışı yatırımlarını Katar'da da ilerletiyor. Asya Pasifik bölgesindeki ülkeler ve Suudi Arabistan ile yaptığı anlaşmanın ardından 2 yıl önce Katar ile master franchise anlaşması imzalayan Mado, başkent Doha'da ikinci şubeyi açtı.

5,7 MİLYON YATIRILACAK

MADO Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Erdal Kanbur açılış törenindeki konuşmasında "MADO markasını ve ülkemizin eşsiz lezzetlerini aynı coğrafyada yaşadığımız ülkelere taşımak amacındayız. Katar'a yaklaşık 5,7 milyon dolarlık bir yatırım yapmayı planladık. Mado olarak Ortadoğu pazarındaki çalışmalarımız devam ediyor" dedi. Kanbur, MADO'nun Katar hedefinin 5 yıl içinde de 6 şubeye ulaşmak olduğunu söyledi.

BÜYÜKELÇİ AÇILIŞA KATILDI
Erdal Kanbur "Yeni hedefimiz Ortadoğu'daki şube sayısını 48'e çıkarmak. Arap emirliklerinin üçte ikisinde şubelerimiz olacak. Bu şubelerimizde sadece dondurma değil Kahramanmaraş'ın damak tadını, mutfağını da götürüyoruz. Dünyanın birçok ülkesinde, kariyer sahibi insanlardan şube teklifi alıyoruz" dedi.Bu arada Katar'daki açılış törenine Türkiye'nin Ticaret Müsteşarı Mustafa Güleç, Katar Büyükelçisi Ahmet Demirok ve çok sayıda Katarlı misafir katıldı.
BİZE ULAŞIN