Payas'ta hizmet hareketi devam ediyor

Payas'ta bugüne kadar yaptığı hizmetlerle takdir toplayan Belediye Başkanı Bekir Altan, hizmet hareketine aralıksız devam edeceği mesajı verdi

Payas'ta hizmet hareketi devam ediyor
Hatay'ın şirin ilçesi Payas'ta 4 dönemdir belediye başkanlığı koltuğunda oturan Bekir Altan, her seçim sonrası verdiği sözleri yerine getirmenin gururunu yaşıyor. Son yapılan 30 Mart seçimlerinden sonra deprem riski bulunduğu gerekçesiyle yıkılan Kürtül Mahallesi'ne cami sözü veren Bekir Altan, belediyenin kaynakları ile yapılacak caminin sözleşmesini imzaladı.

GELECEK YIL BİTMELİ

AK Parti Hatay Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı Mehmet Öntürk'ün de katıldığı törenle sözleşmesi imzalanan caminin ne kadar sürede yapılacağını soran Belediye Başkanı Bekir Altan, müteahhit firma yetkilisinin "540 günde tamamlayacağız" sözlerine şöyle dedi: Verdiğiniz süre uzun. Camiyi bir yılda tamamlayacak ve halkımızın hizmetine sunacaksınız.

ÖNTÜRK'TEN DESTEK SÖZÜ
AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Mehmet Öntürk, Belediye Başkanı Bekir Altan'dan övgüyle söz ederek, "Bekir başkanın partimiz çatısı altında siyaset yapması bizleri çok mutlu ediyor. Kendisi gerçekten çok başarılı bir başkan. Payaslılar çok şanslı böyle bir başkana sahip oldukları için. Bizler her zaman başkanımızın arkasındayız. Yaptığı her projenin altına imzamızı koyarız. 7 Haziran seçimlerinden sonra Payas'a daha çok hizmet etmek için gayret göstereceğiz" dedi.
BİZE ULAŞIN