Hentbol fırtınası

Adana'da Okullararası Yıldız Kız ve Erkekler Hentbol Türkiye Finalleri'nde heyecan dorukta. Yarın sona erecek olan müsabakalar büyük ilgi görüyor

Hentbol fırtınası
Okullararası Yıldız Kız ve Erkekler Hentbol Türkiye Finalleri Yüreğir Serinevler ile Sarıçam Asım Savaş spor salonlarında tüm hızıyla devam ediyor. Beş gün süren ve yarın sona erecek olan müsabakalar büyük bir çekişme sahne olurken adını Türkiye finaline yazdırmak isteyen sporcular ortaya koydukları performansla büyük alkış topluyor.

FİNALE DOĞRU

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mahmut Kır, gelen konuk ekiplere başarılar dileyerek, bütün sorunlarına yardımcı olacaklarını söyledi. İki grupta 16 takımın mücadele ettiği finallerde Adana'yı Seyhan Mithatpaşa Ortaokulu ve Kahramanmaraş'ı ise Altınova Şehit Bayram Demirci takımlarının temsil ettiğini söyleyen Kır, "Çok heyecanlı ve çekişmeli maçlar izliyoruz" dedi.

ÇEKİŞMELİ MAÇLAR
Maçları Milli Eğitim İl Müdür Yardımcısı Abdulhalık Demir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi Şefi Hanifi Altun, Okul Sporları Koordinatörü Nida Kaya ve Uzman Ziya Kadiroğlu ile Tertip Komitesi Üyesi Beden Eğitimi Öğretmenleri Çiğdem Fitik ile Muhsin Yolcu, Hentbol İl Temsilcisi Metin Muhacir, İl Hakem Kurulu Başkanı Kamuran Şarlıoğlu izledi.
BİZE ULAŞIN