'Televizyonu kıs' dedi dayağı yedi

Adana'da, ders çalıştığı için televizyonun sesini kısmasını isteyen kızıyla karısını döven pişkin baba karakola götürülürken gülümseyerek "Önemli bir şey yok" dedi

'Televizyonu kıs' dedi dayağı yedi
Adana'da evinde televizyon izleyen Özcan T. (44), aynı odada ders çalışan kızı M. T. 'nin (17) "Baba ders çalışıyorum, televizyonun sesini kıs" şeklindeki isteğine dayakla karşılık verdi. Kızına ve karısı Hümeyye T.'ye (38) dayak atan Özcan T., şikayet üzerine karakola götürülürken, gazetecilere gülerek poz verdi, "Önemli bir şey yok" dedi.

RAHATSIZ OLDU
Olay Yeşilyurt Mahallesi 71070 Sokak 1 Nolu evde meydana geldi. İddiaya göre bir fabrikada işçi olarak çalışan Özcan T., izin gününde evde televizyon izliyordu. Ders çalıştığı için açık olan televizyonun sesinden rahatsız olan lise öğrencisi M. T., babasından televizyonun sesini kısmasını istedi. Bu istek üzerine deliye dönen Özcan T., kızıyla tartışmaya başladı.

GENÇ KIZIN GÖZÜ MORARDI
Anne Hümeyye T., baba kızın tartıştığını görünce araya girmek istedi. Tartışma kavgaya dönüştü ve Özcan T., kızı ile karısını darp etti. Anne ile kızının çığlıklarını duyan komşuları polise haber verdi. Olay yerine gelen polisler, dayakçı babayı gözaltına alırken, gözü moraran M. ile annesi hastaneye gitti. Bu sırada gazetecilerin, "Neden dövdün" şeklindeki sorusuna gülümseyerek, "Önemli bir şey yok. Büyütmeyin olayı" diye karşılık verdi.
BİZE ULAŞIN