Yüreğir'de spor şenliği başlıyor

Yüreğir'de spor şenliği başlıyor
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan yaz tatillerinde çocukları sokağın olumsuz koşullarından kurtarıp spora yönlendirmek için Yaz Futbol Okulu Kurslarını geleneksel hale getirdiklerini belirtti. Her yıl binlerce öğrencinin bu kurslardan faydalandığını belirten Başkan Çelikcan, 2015 yılı için 12 ayrı yerde futbol yaz okulu açacaklarını belirtti.

BAŞVURU NOKTALARI

7-17 yaş arası bütün gençlerin Yüreğir Belediyesi Futbol Şenliklerine katılabileceğini belirten Başkan Çelikcan, futbol şenliklerine katılmak isteyenlerin kimlik fotokopisi, 1 adet fotoğraf ve sağlık raporu ile birlikte Yüreğir Belediyesi Beyaz Masa'ya şahsen ve ya www.yuregir.bel.tr adreslerine müracaat edebileceklerini belirterek bütün gençleri bu etkinliğe davet etti.

"MALZEMELER BİZDEN"
Yaz spor etkinliklerinin 15 Haziran- 15 Temmuz arasında yapılacağını belirten Başkan Çelikcan, "Malzemelerin tamamı Yüreğir Belediyemiz tarafından karşılanacak. futbolun yanı sıra Yüreğir Belediyesi Kültür Evlerinde güreş, tekvando, masa tenisi, kıck box, tenis dallarında eğitim verilecek" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN