Mahmut Çelikcan seçim turuna çıktı

Mahmut Çelikcan seçim turuna çıktı
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan AK Parti Adana Milletvekili Adayı Mustafa Çalışkan, AK Parti Sarıçam İlçe Başkanı Hasan Karaoğlu ve ilçe yönetimi ile birlikte Sarıçam'a bağlı Kılıçlı, Kızılkaş ve Buruk mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Çelikcan, Buruk Mahallesi'nde seçim bürosu açılışı yaptı.

İLKLERİN İKTİDARI
AK Parti iktidarında, Türkiye'nin vatandaşların hayatını kolaylaştıracak birçok ilklerle tanıştığını vurgulayan Çelikcan, "Kazanımlarımızı korumak ve bunu daha ileriye götürmek için her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Birileri kavga dövüş olsun istiyor. Kargaşa yaratmak istiyorlar. Bu kargaşadan yararlanmak istiyorlar" dedi.

PRİM DESTEĞİ ARTTI

AK Parti Hükümeti'nin her zaman çiftçilerin yanında olduğunu belirten Başkan Çelikcan, "Gübre ve mazot fiyatlarındaki artıştan üreticilerimizin olumsuz etkilenmemesi için tarımsal destek ödemelerini 13 yılda 6 kat artırmış durumdayız. 2002 yılında Adana'ya verilen prim desteği 14,8 milyon lira iken, 2014 yılında bu miktarı 179 milyon liraya yükselttik" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN