Mersin bekliyor

Mersin İdmanyurdu yeni sezon için CAS'ın 12 Haziran'da vereceği transfer kararını bekliyor. Teknik direktör Rıza Çalımbay ile bir araya gelen yönetim yeni sezon için el sıkıştı

Mersin bekliyor
Yeni sezon hazırlıklarına ara vermeden başlayan Mersin İdmanyurdu hareketli günler yaşıyor. Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı ve yöneticilerle bir araya gelen teknik direktör Rıza Çalımbay, 12 Haziran'da CAS'ın vereceği karar göre hareket edeceğini söyledi. Yönetim Kurulu'na kalacak ve gidecek oyuncuların listesini veren Çalımbay, transfer listesini de yönetime sundu.

CAS KARARI ÖNEMLİ

Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, "Yönetici arkadaşlarımızla birlikte hocamızla bir görüşme yaptık. Her iki taraf da anlaşmadan yana. Ancak CAS'ın vereceği karar belirleyici olacak. Hocamız da bu konuda bizimle aynı fikirde. Şu anda iç transfer çalışmalarımızı bitirip, verilecek karara göre dış transfer çalışması yapacağız" dedi.

EN AZ ALTI TRANSFER

Teknik patron Rıza Çalımbay ise, "Ekip arkadaşlarımız ile yaptığımız çalışmalar sonrasında transferde en iyi isimleri belirledik. En az 6 transfer yapmayı planlıyoruz. Takibi bu konuda CAS'ın vereceği karar çok önemli. Eğer her şey istediğimiz gibi sonuçlanırsa Mersin İdmanyurdu önümüzdeki sezon da çok büyük işlerin altına imza atacak" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN