Milletimiz kaosa geçit vermeyecek

TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, 7 Haziran'da kaos koalisyonunun değil milletin kazanacağını söyledi

Milletimiz kaosa geçit vermeyecek
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, 7 Haziran'da AK Parti'nin yeni bir zafer daha kazanacağını ifade ederek kaos koalisyonu bekleyenlerin avuçlarını yalayacağını söyledi. Milletin koalisyon dönemlerini unutmadığını belirten Ünüvar, "Eski dönem kuyruk ve buyruk dönemiydi. Gece kuyruğa girer, sabah muayene olurdunuz, akşam tekrardan muayene olmak zorunda kalırdınız. Şimdi hamdolsun, ne kuyruk var ne buyruk var. Şu anda sadece milletin iradesi var. Milletin adamlarının idaresi var. Millet kendi getirdiği iktidarı kolay götürmez. Kaos koaliyonu bekleyenler avuçlarını yalayacaklar" dedi.

TÜRKİYE'NİN YENİ HEDEFLERİ

AK Parti'nin sadece millet için çalıştığını ve milletin yanında saf tuttuğunu vurgulayan Ünüvar, "Millet, kendi kurduğu partiyi yarı yolda bırakmaz. Son günler çok önemli. Yanımızda, yöremizde kararsız varsa, kafası karışık olan varsa, gönlü kırık olan varsa onları ikna etmek bizim boynumuzun borcu. Onlar 8 Haziran'da pişman olacakları oyu kullanırlarsa bunda bizim de vebalimiz var. 7 Haziran akşamına kadar, AK Parti yeniden iktidar oluncaya kadar uyumak yok. Sürekli çalışacağız, gece gündüz çalışacağız. AK Parti'nin yeniden iktidarını sağlayarak Türkiye'yi yeni hedeflerine götüreceğiz" diye konuştu.

BU ANAYASA DEĞİŞMELİ

Yarın yapılacak tarihi seçim öncesi bütün muhalefet partilerinin AK Parti'nin karşısında birleştiğini ifade eden Ünüvar, şunları söyledi: AK Parti'ye erişemeyecekler, bunu biliyoruz, ama daha çok milletvekili çıkarmamız için daha çok çalışmamız lazım. Anayasa değişikliği için bize 400 milletvekili lazım. Bu ülke yıllardır anayasayı değiştirmek istiyor. Bakınız milli gelirimizi 10 bin 500 dolara çıkardık, hedefimiz 25 bin dolar. Ama bu anayasayla zor. Bu anayasayı değiştirmemiz lazım. Onun için daha çok çalışacağız, daha çok gayret sarf edeceğiz. Karşımızdakiler, içeridekiler, dışarıdakiler, partileri, medyası, uluslararası güçleri top yekün AK Parti'nin karşısında. Bizler AK Parti'nin yanında olduğumuzu göstermemiz lazım. Geceleri dua edeceğiz, gündüzleri kafası karışık olanları ikna edeceğiz.

ZAFERİ BİRLİKTE KUTLARIZ

AK Parti'nin güçlenmesinin Türkiye'nin güçlenmesi, Türkiye'nin güçlenmesinin de mazlumların, mağdurların mağduriyetinin giderilmesi anlamına geldiğini dile getiren Ünüvar, "O yüzden bütün dünyadaki mazlumlar, mağdurlar bizlere dua ediyor. Recep Tayyip Erdoğan için, Ahmet Davutoğlu için dua ediyor. Onların duası, bizim çalışmamız inşallah 7 Haziran'da yeni bir AK Parti zaferini getirecek. İnşallah Türkiye büyük hedeflere ulaşacaktır. Buna sizlerin katkısı çok büyük olacak. İnşallah 7 Haziran gecesi seçim zaferini hep birlikte kutlarız. Birlikte kaos koalisyonunun mağlubiyetine alkış tutarız. Onlar sözüm ona bizi alkışlıyorlar, ama 7 Haziran gecesi bütün millet alkışlayacak. Onlar alkışlayamıyor, ama bütün dünya bizi alkışlıyor" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN