Gündoğdu'ya Eaquals belgesi

Gündoğdu'ya Eaquals belgesi
Yaptığı uluslararası işbirlikleri ile dikkat çeken Adana Gündoğdu Koleji (AGK), yabancı dil öğreten okulların uluslararası standartlara ulaştıklarını göstermelerini sağlayan akreditasyon kurumu Eaquals (The European Association for Quality Language Services) "Akreditasyon Belgesi"ni almaya hak kazandı. Almanya, İsviçre, İspanya, İrlanda, Dubai, İtalya ve Avusturya'dan birçok okul, Eaquals dünyası içinde bulunyor.

İKİ UZMAN DENETLEDİ
AGK, Eaquals uzman müfettişleri Joanna Watson ve Valerie Clochard tarafından 10-11 Mart tarihinde teftiş edildi ve Eaquals akreditasyonu için gerekli olan yüksek standartları karşıladığı görülüp akredite edildi. Eaquals Akreditasyon ve Danışmanlık Direktörü James Douglas, Gündoğdu Koleji'ne "Akredite sürecini başarıyla tamamladınız ve Eaquals üyesi oldunuz, tebrik ediyoruz" diyerek sertifikayı gönderdi.

PAYLAŞMAYA HAZIR

AGK Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Angela Matheson, "Çok zor bir süreç sonrası tüm dünyada büyük prestij olan Eaquals akreditasyon sürecini ilk denetlemeden sonra geçen tek okul olduk. Bu süreçte edindiğimiz tecrübeleri diger okullarla paylaşmaya hazırız" dedi.
BİZE ULAŞIN