Hatay'da sessizlik

Yeni sezon öncesi maddi anlamda büyük sıkıntı yaşayan Hatayspor sessizliğini sürdürüyor. Yönetim maddi destek arıyor

Hatay'da sessizlik
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Hatayspor'da büyük bir sessizlik hakim. Bordo-beyazlılarda haziran ayının ortasına gelinmiş olmasına rağmen transfer konusunda hiçbir adımın atılmaması camiayı endişelendirmeye başladı. Takımı iki sezon üst üste final oynatan, üçüncü yılında da play-off'a çıkartan teknik direktör Ahmet Taşyürek'in yeni sezonda takımın başında yer almayacağı kesinlik kazandı.

DESTEK YOKSA KONGRE VAR

Yönetim Kurulu da gerekli maddi desteği bulamadığı için yeni sezonun planlamasını yapamıyor. Maddi destek arayışlarını sürdüren Yönetim Kurulu destek bulamadığı takdirde kongre kararı alacak. Bu durumdan rahatsız olan bordo-beyazlı takımın taraftarlar ilin dinamiklerini harekete geçirmeye çalışırken, bir taraftan da başarılı buldukları yönetimin görevde kalması için baskı oluşturmaya başladı.

FUTBOLCULAR DA HUZURSUZ

Kulüpte yaşanan belirsizlik futbolcuları olumsuz etkiliyor. Parasal konuda sıkıntı yaşadığı için iç transfer çalışmalarını dahi başlatamayan yönetim kurulu, oyunculardan biraz daha zaman istediği belirtildi. Kulüp Başkanı Jan Baram'ın kentin dinamikleri ile yapacağı görüşmenin ardından futbolculara olumlu ya da olumsuz cevap vereceği de öğrenildi.

BİZE ULAŞIN