Sporculardan ziyaret

Tenis ve voleybol oyuncuları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak'ı ziyaret ederek destekleri için teşekkür ettiler

Sporculardan ziyaret
Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, tenis ve voleybolda başarılı sporcuları makamında kabul ederek, antrenör ve gençlerle sohbet etti, tesis, malzeme ve diğer sorunlarının çözümüne destek oldu. Sporun öğrenciler üzerindeki olumlu etkilerini anlatan Ataşbak, velilerin büyük bölümünün "spor eğitimi engeller" düşüncesine katılmadığını, eğitim ile sporu dengelemek gerektiğinin altını çizdi.

SPORUN ÖNEMİ BÜYÜK

Ataşbak, "Öncelikle spor yapan öğrencinin derslerinden geri kaldığı gibi tezlere katılmıyorum. Öğrencilerin ders, sınav ve eğitim gerginliğini ve stresini en iyi spor giderir. Ayrıca, spor yapan öğrenciler sağlıklı olur, kötü alışkanlıklardan uzaklaşır, dayanışma, paylaşma duyguları gelişir. Bu kapsamda spor yapan öğrencileri, onlara sporu sevdiren antrenör ve eğiticileri, velileri kutluyorum" dedi.

ÇİÇEK VERDİLER
Ziraat Bankası'nın sponsorluğunda ve sosyal sorumluluk projesi kapsamında milli takım alt yapısına erkek voleybolcu yetiştiren Gazi Ortaokulu Antrenörü Lütfi Yıldız ile Tenis Bölge Antrenörü Saadet Sabırlar, kendilerine sıcak davranan ve antrenman için salon ile kort tahsis eden İl Spor Müdürü Ataşbak'a teşekkür ettiler. Sporcular, İl Spor Müdürü Ataşbak'a çiçek verdiler.
BİZE ULAŞIN