Eyüp arın iş başında

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, Eyüp Arın dönemini Twitter hesabından duyurdu. Taraftarların isteği doğrultusunda hareket ettiğini belirten Akgül, transfer konusuna da değindi

Eyüp arın iş başında
Adanaspor camiası, EyüpArın'ın takımın başına teknik direktör olarak getirildiğini Kulüp Başkanı Bayram Akgül'ün tweet mesajından öğrendi. Elvir Baliç'ten olumsuz yanıt gelmesi üzerine teknik direktör arayışlarını sürdüren Başkan Akgül, taraftarların isteğini kırmayarak 'Nöbetci Hoca' Eyüp Arın ile anlaştıklarını sosyal medya üzerinden duyurdu. Bu haber taraftarlar üzerinde sevinç yarattı.

BAŞKAN RUSYA'DA

Rusya'da olan ve perşembe günü Türkiye'ye döneceği öğrenilen Bayram Akgül ile Eyüp Arın İstanbul'da buluşarak sözleşmeyi imzalayacak. Çok büyük bir görevin altına girdiğini belirten Arın, "Adanaspor'da teknik direktör olarak görev almak beni gururlandırdı. Başkan Bayram Akgül ile Perşembe günü buluşup sözleşmeyi imzalayıp transferlere başlayacağız" dedi.

ÜÇ YABANCI OYUNCU
Bu arada Başkan Akgül attığı ikinci tweet ile de transfer hakkında bilgi verdi. Üç Brezilyalı oyuncu ile anlaşıp ön protokol imzaladıklarını kaydeden Akgül, resmi sözleşmelerin önümüzdeki günlerde yapılacağını belirtti. Üst üste gelen haberlerle büyük sevinç yaşayan turuncu-beyazlı taraftarlar, Başkan Akgül'ü sosyal medya üzerinden heyecanla takip etmeye başladı.

BİZE ULAŞIN