Bahar havası

Transfer yasağı nedeniyle fırtınalı günler geçiren Mersin İdmanyurdu'nun havası, teknik direktör Rıza Çalımbay ve futbolcuların imza atmasıyla birden bahara dönüştü

Bahar havası
Teknik direktör Rıza Çalımbay ile mutlu sona ulaşan Mersin İdmanyurdu, iç transferde de Güven Varol, Serkan Balcı, Oktay Delibalta ve kaleci Muammer Zülfikar Yıldırım'la sözleşme yeniledi. Bir sezon daha Mersin'i çalıştıracağını belirten teknik adam Çalımbay, "Transfer yasağının olduğu bir günde bence burayı terk etmek yanlış olurdu"diye konuştu.

AVANTAJLI BİR DURUM

Transfer yasağını hiçbir zaman mazeret olarak görmediğinin altını çizen Çalımbay, sadece 6 ayı çok iyi şekilde nasıl geçireceklerine yoğunlaşmaları gerektiğini söyledi. Çalımbay, "Çünkü ben takımıma güveniyorum. Transfer yapamayabiliriz ama şu anda en büyük avantajlarımdan bir tanesi bütün oyuncularımızın bana ne vereceğini, kimden nasıl yararlanabileceğimi çok iyi biliyor olmam" dedi.

"24 SAAT YANLARINDAYIZ"
Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı ise, "Hocamız her şeyin farkında, transfer yasağı olan bir kulübüz. Hocamız da vefalı bir insandır. Kendisi, 'Başkanım, böyle bir ortamda sizi yalnız bırakmam, bana ne düşüyorsa her konuda sizin yanınızdayım' dedi. Önümüzdeki dönemle ilgili kendisine başarı diliyoruz. Yönetim Kurulu üyeleri olarak da üzerimize ne düşüyorsa yapacağız, 24 saat sahada olacağız" dedi. Bu arada kırmızı-lacivertli ekibin kamp programı da belli oldu. 3 Temmuz'da Bolu Gerede'de top başı yapacak olan Mersin İdmanyurdu 16 Temmuz'da birinci etabı tamamlayacak. 17-18 Temmuz'u izinli olarak geçirecek olan takım 19 Temmuz'da İstanbul'da buluşarak, 2 Ağustos tarihine kadar yeri daha sonra açıklanacak yurt dışında bir kentte kamp yapacak.

KOMBİNELER SATILIYOR

Mersin İdmanyurdu'nun 2015-2016 sezonu kombine kartları satışa sunuldu. Kırmızı-lacivertli takımın kombine kart fiyatları, kale arkası tribün 120, maraton 500, kapalı bin, VIP 2 bin lira olarak belirlendi. Taraftarlar, Mersin İdmanyurdu logolu Passolig kartlarına, bu fiyatlandırma üzerinden kombinelerini yükletebilecek.
BİZE ULAŞIN