Kamp Kartepe'de

İstanbul'da Başkan Bayram Akgül ile bir araya gelen teknik direktör Eyüp Arın, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, takımın 29 Haziran'da top başı yapacağını açıkladı

Kamp Kartepe'de
Adanaspor yeni sezon için geri sayıma başladı. Kulüp Başkanı Bayram Akgül ile İstanbul'da bir araya gelen, yeni sezon planlamasını yapıp transfer dosyasını masaya yatıran teknik direktör Eyüp Arın, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. Kamp çalışmaları hakkında bilgi veren Arın, takımın 29 Haziran'da Adana'da top başı yapacağını, ardından Kocaeli Kartepe'ye gideceğini söyledi.

KADRODA 22 FUTBOLCU VAR

Transferde acele etmeyeceklerini söyleyen Arın, "Başkanımız Bayram Akgül ile buluştuk. Takımın genel yapısı ile ilgili görüş alışverişi yaptık. Transferde astronomik rakamlar dolaşıyor. Zamanımız var. Bekleyeceğiz" dedi. Kadroda 22 futbolcunun yer aldığını ifade eden teknik adam Arın, "İç transferde sorun yaşamıyoruz. Mevcut kadroda eksiklerimizi tamamlayacağız" dedi.

İLK HAFTA ADANA'DA OLACAK
Kamp programının da belli olduğunu ifade eden teknik direktör Eyüp Arın, "29 Haziran'da Adana'da toplanıp Osman Yereşen Tesisleri'nde ilk antrenmanımızı yapacağız. Ardından Ramazan Bayramı'nın son günü Kocaeli Kartepe'ye gidip lig startına kadar hazırlıklarımızı burada sürdüreceğiz. İki aşamalı kamp çalışmasında hazırlık maçlarıyla lige odaklanacağız" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN