Hedef Süper Lig

Adana Demirspor'un başkanlığına Sedat Sözlü seçildi. Çok güçlü bir yönetimle iş başına gelen Sözlü, "Adana Demirspor'u bu sezon Süper Lig'e çıkaracağız" dedi

Hedef Süper Lig
Adana Demirspor'un olağan genel kurulunda tek liste ile gidilen seçimde Sedat Sözlü kulüp başkanlığına seçildi. Tarihinin en kalabalık kongrelerinden birini yaşanan Adana Demirspor'u bu sezon Süper Lig'e çıkarmayı arzuladıklarını söyleyen Başkan Sedat Sözlü çok güçlü bir liste ile iş başına geldi. Duylu yüklü bir konuşma yapan Sedat Sözlü, "Çocukluğumdan bu yana hayallerimi süsleyen Adana Demirspor'a başkan oldum. Takımı Süper Lig'e çıkarmaya söz veriyorum" dedi.

TAKIM AYBABA'YA EMANET
"Bu heyecanı, bu atmosferi gördükten sonra gece gündüz çalışacağım"
diye konuşan Sedat Sözlü, "Bütün işimi gücümü bırakacak, Adana Demirspor'u Süper Lig'e taşımak için elimden geleni yapacağım. Geçen dönem hakkımız yendi ama bu sene o hakkımızı geri alacağız" dedi. Başkan Sözlü teknik direktör konusuna da açıklık getirdi. Sözlü, "Takımı Samet Aybaba hocamıza emanet etik. Tüm yetki onda. Hocamız artık tribünde değil sahada konuşacak" diye konuştu.

PORTAKAL ÇİÇEĞİ TRANSFERİ
"Çilek transfer"
diye seslenen taraftarlara da bir mesaj veren Başkan Sedat Sözlü, "Çilek transfer değil Adana'ya has portakal çiçeği transferleri yapacağız. Bir değil en az iki tane çok iyi transfer sözü veriyorum" diyerek mavi-lacivertli camianın yüreğine su serpti. Başkan Sedat Sözlü'nün yönetiminde şu isimler yer aldı: Tarkan Kulak, İmam Gazali Hıradağı, Kenan Şenbayrak, Ümit Onatça, İhsan Çetinkaya, Şentürk Çalık, Levent Duyuler, Demir Süerli, İsa Önük, İsa Tuzcu, Ekrem İnaltekin, Ayhan Deniz, Edip Gülnar, Ertuğrul Doğaner, Ramazan Balak ve Yüksel Gümürdülü.
BİZE ULAŞIN