HKÜ İstanbul'da fuara katılacak

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), 3-5 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan 'İstanbul Üniversite Tercih Fuarı'na katılacak

HKÜ İstanbul'da fuara katılacak
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), "Eğitimin Hayat Boyu Seninle" sloganı ile Türkiye'nin birçok kentinde düzenlenen 'Üniversite Tercih Fuarları'na katılmaya devam ediyor. HKÜ, aday öğrencilerle buluşabilmek için 'İstanbul Üniversite Tercih Fuarı'na katılıyor. Bu yıl 4'üncüsü gerçekleştirilecek olan fuar, 3-4-5 Temmuz 2015 tarihlerinde, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenecek.

KALABALIK BİR EKİP

HKÜ, fuara Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zerrin Pelin ve 4 yöneticisiyle katılıyor. Fuara gelecek adaylar, HKÜ akademisyenleri ile yüz yüze görüşerek fakülteler, yüksekokullar, bölümler, kontenjanlar, burslar, indirimler, derece bursları, uluslararası değişim programları, yurtdışı eğitim olanakları, çift ana dal, yan dal, yatay/dikey geçiş ve HKÜ'nün diğer üniversitelere nazaran farklı ve üstün yönleri konularında detaylı bilgilere ulaşabilecek.

EĞİTİMDE FARKLI VİZYON

Küreselleşen dünyada kaliteli yükseköğretime daha fazla kişinin ulaşabilmesi için makul bir ücret politikası ve başarı odaklı burs programları uygulayan HKÜ, üniversite adaylarına eğitimde farklı bir vizyon imkanı sağlıyor. İstanbul'da 3 gün sürecek olan fuar, Türkiye genelindeki vakıf ve devlet üniversitelerini bir araya getirerek, üniversite adaylarına ve velilere doğru tercih imkanı sunacak.
BİZE ULAŞIN