Gaziler ve şehit yakınlarına iftar

Yüreğir Kaymakamlığı şehit yakınları ve gaziler için iftar yemeği verdi. Kaymakam Turgut Subaşı, konuklarıyla tek tek ilgilenerek kusursuz bir ev sahipliği yaptı

Gaziler ve şehit yakınlarına iftar
Yüreğir Kaymakamı Turgut Subaşı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde şehit yakınları ve gazilerle buluştu. Adana Vali Yardımcıları Kadir Okatan ve Azmi Yeşil ile Yüreğir İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Tatar'ın da katıldığı iftar yemeğinde Grup Dergah, seslendirdiği ilahi ve ezgilerle geceye renk kattı.

HAYAL EDEMEZLER
Şehit yakınları ve gazilerle böyle bir gecede bulunmaktan onur duyduğunu belirten Kaymakam Subaşı, "Özellikle ülkemizin stratejik durumu itibariyle bazı şeyler çok önemli ve hassas. Her zaman birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmek zorundayız. Bizim üzerimize hesap yapanlar her zaman düşünmek ve bizim caydırıcı gücümüzden korkmak zorundalar. Çünkü bizim insanımızın fedakarlığı hiçbir milletin tahayyül edemeyeceği kadar büyük" dedi. Türk toplumunun iki tane emaneti olduğunu kaydeden Subaşı, şöyle konuştu: Birincisi, yetimleri, varsa öksüzleri bu toplum, bu millet değerleriyle, kültürüyle her zaman sahip çıkıyor, devlet de sahip çıkıyor. İkinci büyük emanetimiz şehitlerimizin yakınları ve gazilerimizdir. Bunun idrakinde olduğumuz sürece inanın top gelse bizi sindiremez, yıldıramaz, dimdik ayakta durmamızı engelleyemez.
BİZE ULAŞIN