Hastanede doğum günü sürprizi

Kahramanmaraş'ta hastanede yatarak tedavi gören çocukların doğum günleri, sağlık çalışanlarınca düzenlenen sürpriz partilerle kutlanıyor

Hastanede doğum günü sürprizi
Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi'nde yatarak tedavi gören iki çocuğun doğum günü, "Burada Güzel Şeyler Oluyor Projesi" kapsamında sürpriz doğum günü partisiyle kutlandı. Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ek hizmet binasında hayata geçirilen proje kapsamında, doğum günü yataklı tedavi gördüğü zamana denk gelen çocuklar için sürpriz parti düzenleniyor. Başhekim Yardımcısı Mehmet Ceran, kentte kadın doğum ve çocuk hastalıkları alanında hizmet veren tek hastane olduklarını belirtti.

6 AYDIR UYGULANIYOR
Çocukları hastanede yattığı sürece yalnız bırakmamak adına proje hazırladıklarını ifade eden Ceran, bu kapsamda ailelerin de desteğini alarak doğum günü olan çocuklara sürpriz parti düzenlediklerini söyledi. Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Zeliha Hopur ise 6 ay önce başlatılan proje kapsamında dokuzuncu çocuğa parti düzenlediklerini dile getirdi. Hasta yakını Elif Moda da iki yaşındaki kızı Yağmur'a ilk defa sağlık görevlilerin desteğiyle doğum günü yapıldığı için çok mutlu olduğunu ifade etti. Ayşe Ülkü ise 1 yaşına hastanede giren oğlu Egemen'in ilk doğum gününü birlikte kutladıklarını belirtti.
BİZE ULAŞIN