Gaziantepliler yaz partisinde

Gaziantep iş ve cemiyet hayatının önemli isimleri düzenlenen yaz partisinde buluştu. Renkli görüntülerin oluştuğu gece görülmeye değerdi

Gaziantepliler yaz partisinde
Gaziantep'in iş, sanat, siyaset ve sanayi dünyası Tuğcan Otel'de düzenlenen geleneksel yaza merhaba partisinde bir araya geldi. Cam Teras'ta bir araya gelerek hoşça vakit geçiren Gaziantepliler bol bol sohbet etme imkanı yakaladı. Konuklarla yakından ilgilenen ev sahipleri İbrahim Tuğsuz ve eşi Nazan Tuğsuz güzel bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Geç saatlere kadar süren buluşmada müzik eşliğinde keyifli dakikalar geçiren konuklar yazın coşkusunu ve sıcaklığını hissetti. Otelin Genel Koordinatörü Evren Tuğsuz "Gerçekten güzel bir akşamda dostlarımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gaziantep'in sosyal hayatında önemli yer bulan partimize toplumun çeşitli kesimlerinden dostlarımız katıldı" dedi.

BU GECELERE İHTİYAÇ VAR
Tuğsuz, "Gaziantep ve Türkiye gündeminin yanı sıra Gaziantep'e neler yapılabileceğinin de konuşulduğu gecede uzun zamandır birbirini görmeyen dostların buluşarak hasret gidermesi hepimizi mutlu etti. Mevsimsel geçişlerde partimizi geleneksel hale getirmek istiyoruz. Gaziantep sosyal yaşamının buna gerçekten ihtiyacı var." dedi.
BİZE ULAŞIN