Gaziantep'te korkunç kaza

Gaziantep'te iki aracın kafa kafaya çarpısması sonucu meydana gelen kazada 2 kisi hayatını kaybederken, 4 kisi ise agır yaralandı

Gaziantep'te korkunç kaza
Gaziantep'te iki aracın kafa kafaya çarpısması sonucu meydana gelen feci kazada 2 kisi yasamını yitirirken, 4 kisi agır yaralandı. Otomobilde sıkısan bir yaralı itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Taslıca Mahallesi yolu üzerinde meydana gelen kazada Cengiz Ulaslı (51), yönetimindeki otomobil ile Gaziantep'e gitmekte olan Suriye uyruklu Ahmet Ibrahim'in (27) kullandıgı otomobil kafa kafaya çarpıstı. Meydana gelen feci kazada Cengiz Ulaslı'nın kullandıgı otomobil sarampole yuvarlandı.

OTOMOBILDE SIKISTI

Yaralılardan Suriye plakalı otomobilin sürücüsü Ahmet Ibrahim, aynı otomobilde bulunan Ibrahim Allo (30) ve Mustafa Seyho, (25) ile diger otomobilde bulunan Cengiz Ulaslı (16) ve Esma Ince (65), olay yerine çagrılan ambulanslarla çesitli hastanelere kaldırıldı. Kazada otomobilde sıkısan Cengiz Ulaslı kurtarma ekipleri tarafından araçtan çıkartıldı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan Ibrahim Hallo ve Esma Ince kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
BİZE ULAŞIN