Kurumlar gezileri için Nevatur'u tercih ediyor

Kurumlar gezileri için Nevatur'u tercih ediyor
Adana Organize Sanayi Bölgesi'nde (AOSB) kısa süre önce kurumsal şubesini açan Nevatur, bu alandaki müşterilerine ağırlık verdi. Uzun yıllardır Türkiye'nin pek çok yerindeki müşterilerine kurumsal hizmet veren Nevatur, yeni şubesi ile özellikle büyük sanayi kuruluşlarının çözüm ortağı oluyor. Nevatur, turizm ile ilgili her konuda bilgi donanımı, çeşitliliği, altyapısı ve özellikle butik hizmet vermesiyle tercih ediliyor.

HAYALLERİ GERÇEK YAPIYOR

Son yıllarda artan fuar ve bayii gezileriyle kendini gösteren Nevatur, hizmet verdiği firmaların övgüsünü alırken, firmanın tercih edilme nedenini acentaların yöneticileri şöyle yanıtlıyor: "Nevatur butik hizmet veriyor, yani kurumların istekleri doğrultusunda hayal ettiklerini realize edebiliyor. Her hizmeti verebiliyor, bu demektir ki kurumlar acentalarından uçak biletlerini alıyor, sonrasında da hizmet devam ediyor, 7/24 ilgili birimi arayıp taleplerini bildirebiliyorlar."

TAM BİR ÇÖZÜM ORTAĞI

Ayrıca Nevatur müşterilerinin her bir servisi ayrı ayrı acenta veya firmadan yapmak yerine vizelerini, fuarlarını, bayii gezilerini, kişisel tatillerini vs. hep aynı acenta ile yapmanın rahatlığını yaşadığını kaydeden Nevatur ortağı Belgin Özçelik "Firma ortaklarından ve donanımlı çalışanlarından yurtiçi, yurtdışı turizm ve vize danışmanlık hizmeti de alabiliyorlar. Tüm dünyaya yüzlerce grup götürmüş ve 25 yıllık tecrübeleri ile tüm bölgede butik hizmetleri veren tek acenta olmanın da verdiği güven ile Nevatur tam bir çözüm ortaklığı sunuyor" dedi.
BİZE ULAŞIN