Köpekleri alevlerin arasından çıkardılar

Adana'daki lunaparkın deposunda bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Parkın güvenliğini sağlayan köpekler depoda mahsur kalınca itfaiye seferber oldu

Köpekleri alevlerin arasından çıkardılar
Adana'da lunaparkın deposunda çıkan yangında mahsur kalan köpekler alevlerin arasından itfaiye ekipleri tarafından güçlükle kurtarıldı. Yangında 5 köpekle birlikte kurtarılan ve vücudunun bazı bölgeleri yanan "Bady" adlı köpek su hortumuyla serinletilmeye çalışıldı. Yaklaşık 30 dakika süren söndürme çalışmaları sonrasında kurtarılan köpekler veterinere götürüldü.

KÖPEKLER MAHSUR KALDI

Olay Çukurova ilçesi Güzelyalı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan lunaparkta meydana geldi. Sabah saatlerinde depoda bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Alevler bir anda depoyu sardı. Lunapark çalışanları yangına su hortumuyla müdahale ederken diğer taraftan itfaiyeyi aradı. Bu arada lunaparkın güvenliği için bulundurulan 5 köpek depoda mahsur kaldı.

HORTUMLA SERİNLETTİLER

Olay yerine gelen itfaiye ekiplerinden bir grup yangını söndürmeye çalışırken, diğer grup ise depoda zincirle bağlı bulunan köpekleri kurtarmak için seferber oldu. Dumanların içine giren ekipler zincirle bağlı köpekleri kurtarıp çıkartmayı başardı. Kurtarılan köpekler hemen lunapark çalışanları tarafından su hortumuyla serinletilmeye çalışıldı. Köpekler tedavi için veterinere götürüldü.
BİZE ULAŞIN