Anne, baba ve oğul yan yana gömüldü

Çanakkale'de nişan yaptıktan sonra Bodrum'a doğru yola çıkan Adanalı Cingöz ailesi kaza yaptı. Baba Şahin Cingöz, anne Yıldız Cingöz ve damat adayı Kazım Orbay Cingöz can verdi

Anne, baba ve oğul yan yana gömüldü
Adana halkı Cingöz ailesinin üç ferdinin feci şekilde yaşamını yitirmesine üzülüyor. "O Ses Türkiye" yarışmasında sesi ile izleyenleri büyüleyen 33 yaşındaki Adanalı Kazım Orbay Cingöz ile annesi Yıldız Cingöz ve babası Şahin Cingöz, Çanakkale-İzmir karayolunun 28'inci kilometresinde geçirdiği kaza sonucu can verdi. Cingöz ailesinin üç ferdi yan yana toprağa verildi. Genç Cingöz'ün nişanlısı Can Su, sosyal medyada yaptığı paylaşımla yürekleri burktu.

MUTLULUK HALKASI

2011 yılında düzenlenen "O Ses Türkiye" yarışmasında sesiyle büyük hayran kitlesi kazanan Kazım Orbay Cingöz, aşık olduğu Can Su ile evlilik hayali kuruyordu. Ailesine durumu açtı. Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan Cingöz ailesi geçtiğimiz hafta nişan yapmak üzere Çanakkale'ye doğru yola çıktı. İki aile arasında yapılan sade bir törenle mutluluk halkasını parmağına takan Kazım Orbay Cingöz, anne ve babası ile birlikte yeniden Bodrum'a dönmek üzere hareket etti.

ARAÇ HURDAYA DÖNDÜ
Çanakkale-İzmir karayolunun 28'inci kilometresine gelindiğinde 48 U 4940 plakalı aracının direksiyon hakimiyetini kaybeden genç nişanlı, Troia Antik Kenti Kavşağı'nda kaza yaptı. Çarpmanın etkisiyle otomobil hurdaya dönerken, Kazım Orbay Cingöz araçta sıkıştı kaldı. Annesi Yıldız ile babası Şahin Cingöz ise olay yerinde can verdi. İtfaiye ekipleri tarafından sıkıştığı yerden güçlükle çıkartılan ve ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Kazım Orbay kurtarılamadı.

ÜÇÜ BİRDEN TOPRAĞA VERİLDİ
Cingöz ailesinin üç ferdinin cenazeleri memleketleri Adana'ya getirildi. Üç cenazenin Anadolu Mahallesi'ndeki evlerine geldiğini görenler gözyaşlarını tutamadı. Yıldız, Şahin ve Kazım Orbay Cingöz Asri Mezarlık'ta son yolculuğuna uğurlandı. Bu arada, Kazım Orbay Cingöz'ün ölümü ile sinir krizleri geçiren Can Su, nişanlısı ile fotoğraflarını sosyal medyada paylaşıp "Sonsuz aşkım sonum oldun. Aşkım biz yine de kavuşacağız öbür dünyada. Ben sensiz yaşayamam. Orbay kalk geri dön. Aşkım sana ölüm yakışmadı. Sonsuz aşkım sonum oldun" notuyla yürekleri borktu.
BİZE ULAŞIN