Omuzlarımızdaki yük çok büyük

AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, "Omuzlarımıza çok büyük, manevi bir sorumluluk yüklendi" dedi

Omuzlarımızdaki yük çok büyük
AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, "Türkiye'nin istikrar içinde daha uzun gelecekleri inşa etme zorunluluğu vardır. AK Parti olarak omuzlarımızda ülkenin kaderiyle ilgili çok büyük bir manevi sorumluluğun olduğunu biliyoruz" dedi. Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı 24'üncü Parlamenterler Asamblesi'ne katılmak üzere Finlandiya'da bulunan Talip Küçükcan, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'nin birçok aşamadan geçtiğini, bugün ise çok önemli bir noktada bulunduğunu söyledi.

İLERİYE YÜRÜMELİ
"Türkiye'de yaşayan fertler olarak, nasıl daha ileriye gideceğimizi düşünmek durumundayız" diyen Talip Küçükcan, açıklamasında "Türkiye artık geriye gidemez, hatta yerinde bile sayamaz. Türkiye gelişerek ileriye yürümek zorundadır. Durursak, geriye doğru değişiriz! Türkiye demokratik gelişme yolunda mutlaka bugüne kadar aldığı mesafeden daha çok mesafe almak zorunda" ifadesine yer verdi.

'SORUMLULUĞUN FARKINDAYIZ'
Milletvekili Talip Küçükcan, "Önemli olan ülkedir, millettir, geleceğimizdir. Gelişmelere hükmetmek istiyorsak Türkiye'de kurduğumuz istikrarı sürdürmemiz şart. Gündelik muhabbetlerin bile vazgeçilmez başlangıcı olan "Ne olacak bu memleketin hali?" sorusu, artık yerini 'Daha hızlı nasıl büyürüz ?' e bırakmıştır. Her an her şeyin mümkün olduğu bir ülke değil artık Türkiye. AK Parti sorumluluğun bilincinde bir partidir" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN