Sezon hazırlığı

Adana Gökyüzü Spor Kulübü'nün sultanları yaz tatillerini idman yaparak geçiriyor. Sultanlar haftada altı saat sahaya çıkıp yeni sezona hazırlanıyor

Sezon hazırlığı
Türkiye Voleybol Lig'i takımlarından Adana Gökyüzü Spor Kulübü, yaz çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kulüp Başkanı ve antrenör Fehmi Gerdan gözetiminde 5 Ocak Fatih Terim Stadı tribün altında haftada 6 saat çalışan sultanlar lige hazırlanıyor. Minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorisinde 46 sporcu ile sahaya çıkan Gerdan, kadrolarında yetenekli isimlerin yer aldığını belirtti.

"GURURLUYUZ VE MUTLUYUZ"
2006 yılında kurulmalarına rağmen çok büyük başarıların altıma imza attıklarını belirten Fehmi Gerdan, "Türk sporuna birçok Adanalı yıldız kazandırdık. Milli takıma sayısız isimler verdik. Bu yüzden gururluyuz ve mutluyuz. Tatilimizi çalışarak geçiriyoruz. Yaz tatili boyunca sürecek olan antrenmanlarımız oldukça keyifli geçiyor" dedi.

VOLEYBOLU SEVDİRMEK
Çalışmalar sonunda başarılı performans ortaya koyan isimleri belirleyeceklerinin altını çizen Gerdan, "Burada gerçek amacımız çocuklarımıza sporu voleybolu sevdirmek ve oyuncu kazanmak bunu başardığımıza inanıyorum" şeklinde konuştu. Takımın tecrübeli isimlerinden Selin Güven ise çok çalışarak ay yıldızlı formayı giymek istediğini söyledi.
BİZE ULAŞIN