Mersin'de hedef Avrupa

Mersin'de hedef Avrupa
Mersin İdmanyurdu Genel Sekreteri Adem Serin, yeni sezonda başarılı bir grafik sergileyerek UEFA Avrupa Ligi'ne katılmayı hedeflediklerini ve bu kapsamda kurum, kuruluş, firma ve taraftarların desteklerini beklediklerini söyledi. Serin, yaptığı yazılı açıklamada, Mersin İdmanyurdu'nun geçen sezon üstün bir başarı göstererek ligi 7. sırada bitirdiğini hatırlattı.

"ÇOK İSTİYORUZ"
Avrupa Ligi'ne katılmayı 'kıl payı' kaçırdıklarını ifade eden Serin, "Yeni sezonda başarılı bir grafik sergileyerek Avrupa'yı hedefliyoruz. Bu hedefe emin ve sağlam adımlarla yürümek için gerekli çalışmalara başladık. Kulübümüzün Avrupa yürüyüşü sırasında Mersin'in lokomotifi konumunda bulunan kurum, kuruluş, firma ve taraftarlarımızın desteğini esirgemeyeceğini düşünüyoruz" dedi.

BOLU KAMPI SÜRÜYOR

Bu arada kırmızı-lacivertli ekip yeni sezon hazırlıklarını Bolu'da sürdürüyor. Gerede ilçesindeki kampta teknik direktör Mesut Bakkal yönetiminde yapılan antrenman futbolcuların koşusuyla başladı. Antrenman, koordinasyon ve yarı sahada taktiksel alan çalışmasıyla sona erdi. Teknik adam Bakkal, çalışmaların çok iyi gittiğini belirtti.
BİZE ULAŞIN