Topaca: Ensarlık görevi yapıyoruz

Topaca: Ensarlık görevi yapıyoruz

Hayırsever İbrahim Arıcı'nın iftar yemeğinde, Suriyeli konuklar ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarla buluşan Hatay Valisi Ercan Topaca, "Ensarlık görevi yapıyoruz" dedi

Hayırsever işadamı İbrahim Arıcı, Hatay Valiliği'nin önderliğinde Kırıkhanlı ihtiyaç sahibi ailelere ve ilçeye yerleşen Suriyelilere iftar yemeği verdi. Ottoman Palece Otelde düzenlenen iftar yemeğinde konuşan Vali Ercan Topaca, Hatay olarak Suriyeli kardeşlerimizi ilimizde misafir ediyoruz. Ensarlık görevi yapıyoruz. Bugün bu yemekte de Suriyeli kardeşlerimiz bulunmakta. Hataylılar olarak kendilerini misafir etmekten memnuniyet duyuyoruz" dedi.

HATIRLAMAK BORCUMUZ
İftar yemeğini düzenlenen işadamı Arıcı ile Kırıkhan Kaymakamı ve Belediye Başkanı'na teşekkür eden Vali Topaca, "Bu ayda sevdiklerimizi ve ihtiyaç sahiplerini hatırlamak bizler için bir borçtur. Bu ayın içerisinde gerek iftar programlarında gerekse değişik ortamlarda dostlarımızla birlikte oluyoruz" dedi. İftar programında, Kur'an-ı Kerim okunurken, İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu da dua yaptırdı. İftara Vali Ercan Topaca'nın eşi Sevim Topaca ve Hatay ve Kırıkhan'ın protokol mensupları da katıldı.
BİZE ULAŞIN