Kifayet teyzeye bayram hediyesi

Kifayet teyzeye bayram hediyesi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Afşin ilçesindeki iftar programı sonrası, engelli Kifayet Sevindik'i (74) evinde ziyaret etti. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Engelliler Şube Müdürlüğünden akülü araba talebinde bulunan Kifayet Sevindik'e, Başkan Erkoç arabasını armağan etti. Ziyarete, AK Parti Milletvekilleri Mehmet İlker Çitil ile Nursel Reyhanlıoğlu ve Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ile parti yöneticileri de katıldı.

RAPORLA VERİLİYOR

Büyükşehir bünyesinde Engelliler Şube Müdürlüğünü kurduklarını, göreve geldikleri günden itibaren dar gelirli, kimsesiz ve engellilerin yardımına koşmaya çalıştıklarını belirten Başkan Erkoç, "Engelli vatandaşlarımızın daha rahat ulaşım sağlayabilmeleri için belediye olarak aldığımız akülü arabaları, akülü araç kullanabilir raporu olan dar gelirli engelli vatandaşlarımıza teslim ediyoruz" şeklinde konuştu.

FELÇ GEÇİRDİ

Erkoç'un hediye ettiği akülü arabasına teslim alan Kifayet Teyze ise büyük mutluluk yaşadı. Erkoç'a akülü araba için teşekkür eden, Kifayet Sevindik, 13 yıl önce beyin kanaması geçirdiğini, sol tarafının felç olduğunu, kendisine eşinin baktığını söyledi.
BİZE ULAŞIN