Şimşek: Gaziantep'te olmak çok sevindirici

Şimşek: Gaziantep'te olmak çok sevindirici
Ramazan Bayramı'nın ilk ziyaretlerini seçim bölgesi Gaziantep'te gerçekleştiren Maliye Bakanı ve AK Parti Milletvekili Mehmet Şimşek, güvenlik güçlerine ve partilerle bayramlaştı. Herkesin bayramını kutlayan ve bayram tadında günler geçirmesini dileyen Bakan Şimşek, "Hemşerilerimden gördüğüm sıcak ilgi beni çok mutlu ediyor. Bu yüzden bayram ziyaretimi buraya gerçekleştirdim. Allah hepimize bayram tadında günler geçirmek nasip etsin" dedi.

ÇOCUKLARA HARÇLIK
Mehmet Şimşek, beraberindeki protokol üyeleri ile Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı'nı ve Polisevi'ni ziyaret etti. Güvenlik güçleriyle bayramlaşan Şimşek, kısa bir süre sohbet etti. Ardından valilik binası geçen Bakan Şimşek, burada vatandaşlarla bayramlaşıp çocuklara harçlık verdi. Partisinin il binasına bayramlaşma törenine geçen Şimşek, Gaziantep AK Parti milletvekilleri ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, büyük bir kalabalıkla karşılandı.

ÖZVERİYLE ÇALIŞACAĞIZ
Ramazan Bayramı'nın ilk ziyaretini Gaziantep'te gerçekleştirdiğini söyleyen Bakan Şimşek, "Allah'a şükürler olsun bir Ramazan Bayramı'na daha kavuştuk. İnşallah önümüzdeki dönemde yine elimizden geldiğince ülkemizin gelişmesi ve kalkınması için tüm özveriyi göstermeye devam edeceğiz. Yoğun bir bayramlaşma trafiği var gördüğünüz gibi. Gaziantep'te olmak hemşerilerimizle birlikte olmak bizim için büyük bir onur büyük bir gururdur" dedi.
BİZE ULAŞIN