Bakkal umutlu

Bakkal umutlu

Zorlu maratona Hollanda'da hazırlanan Mersin İdmanyurdu'nun keyfi yerinde. Teknik direktör Mesut Bakkal, dört hazırlık maçı oynayacaklarını belirterek umutlu konuştu

  • Güney
  • Salı 22.07.2015
Yeni sezon hazırlıklarını Hollanda'da sürdüren Mersin İdmanyurdu'nun teknik direktörü Mesut Bakkal, transfer yasağının kendilerini etkilemediğini belirtti. Zorlu maraton öncesi umutlu konuşan Bakkal, "Transfer yapamamayı avantaja çevirmemiz gerek. Oturmuş kadroyu korumak ve sorunları ortadan kaldırmak bu takımı ayakta tutacaktır. Kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.

"RAHATSIZ OLUYORUM"
Transfer yasağı konusunun sık sık gündeme gelmesinin kendisini rahatsız ettiğini belirten Bakkal, "Elimizde geçen sezonun hazır bir takımı var. Bu kadronun hazırlık maçlarıyla şekillenmesiyle lige gireceğiz. Avrupa kampında dört hazırlık maçı oynayacağız. İnşallah bu çalışmaların semeresini alırız. Çünkü bu takımın geçen seneden gelen bir oyuncu kalitesi var" diye konuştu.

HAZIRLIK MAÇLARI

Mersin İdmanyurdu'nun Hollanda kampında oynayacağı hazırlık maç programı belli oldu. Buna göre, 21 Temmuz'da PEC Zwolle ile saat 19.30'da, 25 Temmuz'da Altınordu ile saat 17.00'de, 28 Temmuz'da Osmanlıspor ile saat 19.30'da karşı karşıya gelecek. Kırmızı-lacivertlilerin diğer bir karşılaşması da önümüzdeki günlerde belli olacak. Takım kampı 31 Temmuz'da sonlandıracak.
BİZE ULAŞIN