12 şeritli yolda sona gelindi

Şahinbey Belediyesi tarafından kent trafiğini rahatlatmak için sürdürülen 50 metre genişliğindeki yolda yürütülen çalışmalar tamamlanmak üzere

12 şeritli yolda sona gelindi
Şahinbey Belediyesi tarafından, şehir içindeki trafiği rahatlatmak ve vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak için, Dutluk, Şahinbey Parkı ve Kilis yolunu birbirine bağlayacak olan 50 metre genişliğinde 12 kilometre uzunluğundaki 12 şeritli yol çalışması tamamlanmak üzere. Yolun Havaalanı ve Dutluk arasında kalan kısmında asfaltlama çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor.

BU HAFTA TAMAMLANACAK

Yolun Güneş Mahallesi 10'uncu Cadde ile Yeditepe Mahallesi arasında kalan 2 kilometrelik kısmında ise stabilizasyon çalışmaları yapılmaya başlandı. Şahinbey Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı 25 personel ve 22 iş makinesinin katılmasıyla yapılan çalışmanın hafta sonu tamamlanacağı ve asfaltlama işlemine geçileceği bildirildi.

ÇEVRE YOLUNDAN GENİŞ
Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu çevre yolundan daha geniş olacak olan yolun Dutluk ve Güneş Mahallesi arasında kalan kısmın alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlanacağını söyledi. 12 kilometre uzunluğunda ve 50 metre genişliğinde olan yol sayesinde şehir içi trafiğinin büyük oranda rahatlatılması planlanıyor.
BİZE ULAŞIN