GGC'de kongre heyecanı yaşandı

GGC'de kongre heyecanı yaşandı
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti 25. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen genel kurula 163 üye katıldı. GGC Başkanı İbrahim Ay kongrede yaptığı konuşmada birlik beraberlik mesajları verdi. Başkan Ay konuşmasında, hedeflerinin mevki ve makam koltuğu arasına sığmayacak kadar büyük olduğunu ve basın camiasına hizmet etmekten büyük onur duyduklarını söyledi.

163 ÜYE KLATILDI

Divan başkanlığını Galip Ünlükara'nın yaptığı kongrenin katip üyeliğini Atilla Göker ve İbrahim Halil Aycan yaptı. 163 üyenin katıldığı kongrede 160 kişi oy kullandı. Gaziantep Ticaret Odası Konferans Salonu'nda yapılan kongreye yoğun bir katılım oldu. Genel kurulda yönetim kurulu adına söz alan GGC Başkanı İbrahim Ay, GGC'nin 26 aylık faaliyetlerini anlattı.

SEÇİME TEK LİSTE

Tek liste ile gidilen seçimler sonunda yönetim listesi İbrahim Ay. Hasan Kırmızıtaş, Aydın Akyürek, Fevzi Tekin, Yaşar Yavuz, Mehmet Boncuk, Gülşah Sert. Deniz Yükselir, Özlem Karıncalı, Bekir Şahin, Hanifi Kılıç, Hacı Salıcı, Bülent Çulcuoğlu ve İsmail Şahin'den oluşurken Onur Kurulu'nda ise Hüseyin Toprak, Yusuf Ağar, Cengiz Halil Çiçek, Ali Atalar, Muammer Karadeniz, Ahmet Atılmış ve Hasan Akpınar yer aldı.
BİZE ULAŞIN