Renkli gözlü kızlar ağabeylerini istiyor

Biri mavi diğeri kahverengi gözleriyle tanınan Kahramanmaraşlı kız kardeşler, 6 yıl önce "İstanbul'a gidiyorum" diyerek kayıplara karışan ağabeylerine tekrar kavuşmanın hayalini kuruyor

Renkli gözlü kızlar ağabeylerini istiyor
Kahramanmaraş'ta yaşayan ve Türkiye'nin biri mavi diğeri kahverengi gözleriyle tanıdığı 3 kardeş, 6 yıldır hiçbir haber alamadıkları ağabeylerinin yolunu gözlüyor. Göksun ilçesine bağlı Hacıkodal Mahallesi'nde yaşayan Hatice-Hasan Atlı çiftinin çocukları Cemile, Nurcan ve Hatice Atlı, "Fatih ağabeyimizi çok özledik. Yıllardır sesine bile hasretiz" dedi.

UMUTLARI BAYRAMA KALDI

Göz renklerindeki farklılık nedeniyle ilgi toplayan kardeşler, 6 yıl önce "İstanbul'a gidiyorum" diyerek evden ayrılan ağabeylerine kavuşmanın hayalini kuruyor. Kurban bayramında çifte bayram yaşamayı istediklerini söyleyen Cemile, Nurcan ve Hatice kardeşler, "Hiçbir haber alamayınca hayatından endişe etmeye başladık. Neden gittiğini de bilmiyoruz" diyor.

BANA OKUMAYI ÖĞRETMİŞTİ

Oğluna seslenen anne Hatice Atlı, "Canım oğlum, hadi bizi özlemedin, kardeşlerini de mi özlemedin? Onlar senin hasretinde yanıp tutuşuyor. Seni yeniden bağrıma basmak, oğlum diye sarılmak istiyorum. Neredeysen çık gel. En azından telefonla ara, sesini duyalım" dedi. Okuma yazmayı kendisine ağabeyinin öğrettiğini belirten Cemile Atlı, "Bende çok ayrı bir değeri var" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN