Hasan'ın Güneş aşkı mutlu bitti

Anamur'un yakışıklılarından Hasan Güzel ile Kemeç ailesinin güzel kızı Güneş Kemeç evlendi. Seçkin davetlinin katıldığı düğünde nikahı Belediye Başkanı Mehmet Türe kıydı

Hasan'ın Güneş aşkı mutlu bitti
Mersin'in Anamur ilçesinin tanınmış ailelerinden Yasemir- Ayhan Güzel çiftinin yakışıklı oğlu Hasan Güzel, gönlünü kaptırdığı Eda-Atilla Kemeç çiftinin güzel kızları Güneş Kemeç ile yaşamını birleştirdi. Ünlüselek Turistik Tesisleri'nde yapılan düğün töreninde şıklık yarışı vardı. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı gece güzel görüntülere sahne oldu. Düğünde çiftin nikâhını kıyan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, ömür boyu mutluluklar diledi.

MÜZİK DOLU GECE
Bir ömür boyu sürecek mutlu beraberliğe el ele yürümeye karar veren Güneş-Hasan Güzel çifti, gecenin ilk dansını yaparken çok heyecanlıydı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren düğünde yerel sanatçı Hasan Doludeniz birbirinden güzel şarkılarını davetliler için söyledi. Hareketli parçalar eşliğinde sahneyi boş bırakmayan davetliler, gece boyunca sevdikleriyle dans ettiler.

BİZE ULAŞIN