Hedef süper lig

TFFHGD Mersin Şubesi, yeni sezonu 85 hakem ve 35 gözlemci ile açtı. Dernek Başkanı Abuzer Bilen, Süper Lig'de maç yönetecek Mersinli hakemlere ihtiyaç olduğunu belirtti

Hedef süper lig
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Mersin Şubesi, düzenlenen törenle 2015-2016 futbol sezonunu açtı. Tevfik Sırrı Gür Stadyumu'nda düzenlenen törende "Hedefimiz Süper Lig'e hakem veya hakemler kazandırmak" diyen Dernek Başkanı Abuzer Bilen, yeni sezonun hayırlı olmasını diledi.

KURUMSAL KİMLİK

TFFHGD Mersin Şube Başkanı Bilen, yeni göreve geldiklerini belirterek, "Geçtiğimiz Pazartesi gerçekleşen olağanüstü genel kurulunda dernek yönetimine seçildik ve hiç durmadan sezon açılışı için çalıştık. Yeni dönemde Mersin hakem camiasına yönelik çalışmalar yaparak, derneğimize kurumsal kimlik kazandıracağız" dedi.

HEDEF SÜPER LİG

Süper Lig'de maç yönetecek Mersinli hakemlere ihtiyaç olduğunu vurgulayan Bilen, "Bu yönde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çeşitli eğitimler ve seminerler düzenleyerek, üst klasmanlara hakem yetiştireceğiz. Mersin'in ve genç hakemlerimizin bu potansiyeli var. Yeni sezonun hakemlerimize ve derneğimize hayırlar getirmesini diliyorum" şeklinde konuştu.

BAYRAĞI İLERİ TAŞIMALI

Mersin'in geçmiş yıllarda yetiştirdiği hakemlerle adından sıkça söz ettirdiğini kaydeden İl Hakem Kurulu Başkanı Ali İhsan Yayan ise "Genç hakemlerimiz bayrağı temsil aldıkları yerden daha ileri götürmeli. Gayret etmeli ve Mersin'in adını en iyi yerlere taşımalılar" dedi.

BİZE ULAŞIN