Tombalacılara 15'inci baskın

Adana'da Geleceğin Türkiye Partisi İl Başkanlığı binasına 15'inci kez tombala operasyonu düzenlendi. Gözaltına alınan 7 kişi, "Para ile değil, sadece eğlencesine oynuyoruz" dedi

Tombalacılara 15'inci baskın
Adana'da tombala oynandığı iddia edilen Geleceğin Türkiye Partisi İl Başkanlığı binasına 15'inci kez operasyon düzenleyen polis 7 kişiyi gözaltına aldı. Kumar oynadıkları yönündeki suçlamaları kabul etmeyen şüpheliler, "Tombalayı parasına değil zevkine oynuyoruz" dedi. Sağlık kontrolünden geçirilen mahkemeye sevk edilen şüpheliler, denetimli olarak serbest bırakıldı.

98 KİŞİYE PARA CEZASI

Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri Kuruköprü Mahallesi Çakmak Caddesi'nde bulunan Geleceğin Türkiye Partisi İl Başkanlığı binasına operasyon düzenledi. Aralarında İl Başkan Yardımcısı H.İ.'nin de bulunduğu M.H. (29), E.K. (34), T.A. (22), B.T. (23), S.D. (42) ve M.K. (19) olmak üzere toplam 7 şüpheli gözaltına alındı. 98 kişiye de kumar oynamaktan 209 lira idari işlem cezası yazıldı. Adliyeye sevk edilen şüpheliler adli kontrollü olarak serbest bırakıldı.
BİZE ULAŞIN